Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Microsoft Kinect

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò Markos. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος johngia στις 08-03-2012, 19:54. Υπάρχουν 4 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  16-12-2010, 17:54 61728

    Microsoft Kinect

    Κάτι μου λέει πως η φλέβα χρυσού που χτύπησε η Microsoft με το Kinect ξεπερνά κατά πολύ της προσδοκίες της!! Μένει να το δούμε και σε Web Sites!!

    ps: Καινοτομίες και πράσινα άλογα... Μόλις έριξα την επιχειρηματική ιδέα του αιώνα. Παρακαλώ, όποιος διαβάσει το post και την υλοποιήσει, ας κανονίσει για το κάτι τις μου!!

    Ακόμα κι ένας άνθρωπος μπορεί ν' αλλάξει τον κόσμο. Μη θέλεις να κυβερνήσεις. Απλά δείξε το μονοπάτι κι ο κόσμος θ' ακολουθήσει!!
  •  16-12-2010, 19:24 61730 σε απάντηση της 61728

    Απ: Microsoft Kinect

    ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ!!

    ΑΜΕΣΗ ενσωμάτωση του Kinect API στο Silverlight!! Άσε τους άλλους να προσπαθούν να ορίσουν το Web 3.0. Εμείς θέλουμε να πάμε κατ' ευθείαν στο Web 4.0!!

    Ακόμα κι ένας άνθρωπος μπορεί ν' αλλάξει τον κόσμο. Μη θέλεις να κυβερνήσεις. Απλά δείξε το μονοπάτι κι ο κόσμος θ' ακολουθήσει!!
  •  04-01-2011, 09:47 62069 σε απάντηση της 61730

    Απ: Microsoft Kinect

    Δυστυχώς η Microsoft δεν έχει αμολήσει κάποιο update για το XNA που να υποστηρίζει το kinect. Δεν είναι δυνατός ο προγραμματισμός του Kinect παρά μόνο από συνεργαζόμενες εταιρείες. Είπαν όμως ότι μελλοντικά θα δοθεί η ευκαιρία για να το προγραμματίσουν και οι ανεξάρτητοι developers.

    Πάντως παιδιά, είναι κορυφαίο interface... το πήρα για τα ανήψια μου και το δοκίμασα πρώτο χέρι. 

    "When the darkness rises up from inside - that is normal.
    It's when you reach down to pull it up - that the noxious warnings sound."
    Tuzak, Farscape
  •  10-01-2011, 13:15 62219 σε απάντηση της 62069

    Απ: Microsoft Kinect

    Ενημερωτικά:


    Αν βρω τον χρόνο κάποια στιγμή...

    "When the darkness rises up from inside - that is normal.
    It's when you reach down to pull it up - that the noxious warnings sound."
    Tuzak, Farscape
  •  08-03-2012, 19:54 69601 σε απάντηση της 61728

    Απ: Microsoft Kinect

    XAXA...
    Σαν να έχεις μεγάλο δικιο μου φαίνεται...!
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems